İskender Paydaş ve Kenan Doğulu Klipte Buluştu: DR.

Haberi Paylaş:
01 Mayıs 2012 Salı
DR.
Aranjör, besteci ve prodüktör olarak müzik sektöründe önemli başarılara imza atan İskender Paydaş, Zamansız Şarkılar albümünün ikinci video klibi DR. ile karşımızda.

Büyük ilgi gören Zamansız Şarkılar albümü başarılı bir satış grafiği çizerken müzikseverlerden de tam not aldı. Aylardır listelerde ve radyolarda zirveye yerleşen albümün ikinci video klibi sözleri Kenan Doğulu’ya, beste ve düzenlemesi İskender Paydaş’a ait olan DR.`a çekildi.

Radyolarda çok istek alan ve listelerde 1 numaraya yerleşen DR. şarkısının klibi Gürcan Keltek yönetmenliğinde Çekmeköy MNU platolarında çekildi. İki setup`tan oluşan klibin görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel yaptı. Kenan Doğulu ve İskender Paydaş`ın birlikte kamera karşına geçtiği klip çok yakında müzik kanallarında ve sosyal medyada.
Bu haber 2310 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil