Gökhan Türkmen - ``Aşk Lazım``

Haberi Paylaş:
19 Ocak 2013 Cumartesi
Gökhan Türkmen, geçtiğimiz günlerde ``Aşk Lazım`` isimli şarkısını kliplendirdi.

2012 yılının Mayıs ayında yayınladığı üçüncü albümü ile bir kez daha sevenlerini kendisine hayran bırakan Gökhan Türkmen, yayınladığı ilk klibi 'Bitmesin' ile müzik piyasasındaki yerini üst seviyelere taşıdı.

Albümün ilk parçası olan ve klibi ile de ses getiren 'Bitmesin' şarkısının ardından, geçtiğimiz günlerde 'Aşk Lazım' isimli şarkısını da kliplendirdi. Türkmen'e klipte iki genç dansçı eşlik etti. Koreografisi, genç yaşta hayatını kaybeden genç arkadaşı Sina Cora'ya ait olan klip için Gökhan Türkmen, Sina'nın bu şarkıyı çok sevdiğini ve koreografisini hep kendisinin hazırlamak istediğini ancak lenf kanserinden vefat ettiğini ve bu nedenle de Sina'nın anısına böyle bir dans klibi çektiğini söyledi.

Klipteki dansları için Bahadır Efe ile çalışan Türkmen'i, hayranları ilk defa ekranlarda dans ederken izleyecek. Yönetmenliğini Hürcan Yılmazer'in yaptığı klip ekranlarda yerini aldı.

 

GÖKHAN TÜRKMEN - AŞK LAZIM:

Bu haber 11670 kez okundu.
Haber Arşivi
GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR GENÇLER LİGİNİN ŞAMPİYONLUĞUNA KOŞUYOR
06 Kasım 2017 Pazartesi
Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici; yeni single`ı `Bazı Aşklar Yarım Kalmalı`yı 3 Kasım`da çıkardı.
KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT KENAN DOĞULU - İLK ADIMI SEN AT
06 Kasım 2017 Pazartesi
Kenan Doğulu, yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinde üst sıralardaki yerini koruyan `İlk Adımı Sen At` şarkısının yeni düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.
Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım Orhan Ölmez&Canan Çal - Yar Ağladı Ben Ağladım
06 Kasım 2017 Pazartesi
Orhan Ölmez ve Canan Çal, `Yar Ağladı Ben Ağladım` isimli duygusal çalışma ile sizlerle.
FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER FERHAT GÖÇER VE VOLGA TAMÖZ `GÜNAH`A GİRDİLER
28 Ekim 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer ve Volga Tamöz`ün yeni çalışması `Günah` bugün çıktı.
SILA - MUHBİR SILA - MUHBİR
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı şarkı yazarı ve yorumcusu Sıla, müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakırken yepyeni şarkısı `Muhbir`i de 10. yıl hediyesi olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil