Gökhan Türkmen - ``Aşk Lazım``

Haberi Paylaş:
19 Ocak 2013 Cumartesi
Gökhan Türkmen, geçtiğimiz günlerde ``Aşk Lazım`` isimli şarkısını kliplendirdi.

2012 yılının Mayıs ayında yayınladığı üçüncü albümü ile bir kez daha sevenlerini kendisine hayran bırakan Gökhan Türkmen, yayınladığı ilk klibi 'Bitmesin' ile müzik piyasasındaki yerini üst seviyelere taşıdı.

Albümün ilk parçası olan ve klibi ile de ses getiren 'Bitmesin' şarkısının ardından, geçtiğimiz günlerde 'Aşk Lazım' isimli şarkısını da kliplendirdi. Türkmen'e klipte iki genç dansçı eşlik etti. Koreografisi, genç yaşta hayatını kaybeden genç arkadaşı Sina Cora'ya ait olan klip için Gökhan Türkmen, Sina'nın bu şarkıyı çok sevdiğini ve koreografisini hep kendisinin hazırlamak istediğini ancak lenf kanserinden vefat ettiğini ve bu nedenle de Sina'nın anısına böyle bir dans klibi çektiğini söyledi.

Klipteki dansları için Bahadır Efe ile çalışan Türkmen'i, hayranları ilk defa ekranlarda dans ederken izleyecek. Yönetmenliğini Hürcan Yılmazer'in yaptığı klip ekranlarda yerini aldı.

 

GÖKHAN TÜRKMEN - AŞK LAZIM:

Bu haber 12125 kez okundu.
Haber Arşivi
Mabel Matiz - Öyle Kolaysa Mabel Matiz - Öyle Kolaysa
17 Şubat 2018 Cumartesi
Mabel Matiz `Maya` adını verdiği ve yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelediği 4. stüdyo albümünün `Öyle Kolaysa` isimli ikinci teklisini yayınladı.
Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden
17 Şubat 2018 Cumartesi
Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı `VAZGEÇTİM BİZDEN` ile dinleyicileriyle buluştu.
Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya Orhan Ölmez & Derya Derin - Doya Doya
17 Şubat 2018 Cumartesi
Orhan Ölmez söz ve müziği Derya Derin`e ait olan `Doya Doya` isimli romantik şarkıyı yine Derya Derin`le birlikte yorumlayarak 14 Şubat Sevgililer Günü`nde müzikseverlerle buluşturdu.
Gülşah Gemiz - Susturamazsın Gülşah Gemiz - Susturamazsın
17 Şubat 2018 Cumartesi
Gülşah Gemiz, bitmiş bir aşkın ardından Susturamazsın diyor.
Yalın - Hele Bi Başla Yalın - Hele Bi Başla
17 Şubat 2018 Cumartesi
Yalın bu yılda Sevgililer Günü`ne özel şarkısı `Hele Bi Başla` ile hayranlarının karşısına çıktı.
Tüm haberler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil