Radyo Hiraş - Hayatın Frekansı 90.8 | 0236 2 340 340 Home

MFÖ

Event Details

Date: 05 April 2016
Address: Zorlu Performans Sanatları Merkezi-Ana Tiyatro - İstanbul
MFÖ

Vestel Gururla Yerli Konserleri Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde!

Kaygısızlar’la başlayıp İpucu Beşlisi ile devam eden hikaye, birbirinden değerli üç müzisyen ve arkadaşın 70’li yıllardan bu yana dinleyicilerine unutulmaz albüm ve şarkılar armağan etmesiyle daha da değerli hale geldi. Toplumun her kesiminden insanın ezberine aldığı şarkılarıyla Türk pop/rock müziğinin şekillenip gelişmesinde büyük payı olan MFÖ, çok özel birer anı olarak hafızalarda yer etme garantili canlı performanslarıyla bugüne kadar yüzbinlerce insanı evlerine mutlu gönderdi. Bu insanlar, kimi  zaman marş edasındaki şarkıların enerjisiyle yerlerinde duramadılar, kimi zaman ise eşsiz bir aşk şiiri kıvamındaki şarkıların melodisiyle aşklarını haykırdılar.

Ele Güne Karşı’dan Peki Peki Anladık’a, Sarı Laleler’den Mazeretim Var Asabiyim Ben’e, sayısız hit şarkıyla dolu 10 stüdyo albümünden şarkılara eşlik etme şansını yakalayacağınız MFÖ konseri, Mazhar Alanson’un benzersiz frontman kimliği, Fuat Güner’in sahne duruşu ve Özkan Uğur’un enerjik tavırlarıyla 5 Nisan gecesini çok özel bir geceye dönüştürecek.

Her zaman olduğu gibi solda Fuat Güner, ortada Mazhar Alanson ve sağda Özkan Uğur düzeninde devam eden MFÖ’nün kültleşmiş sahne düzenini Zorlu Performans Sanatları Merkezi sahnesine taşıyacak konseri kaçırmayın.