Kayboluyorum

Albümü Paylaş:
05 Şubat 2015 Perşembe
İlk solo albümü “Bende Ne Varsa” ile müzikseverlerden tam not alan Pelin Yılmaz, şimdi de ikinci video klibi “Kayboluyorum” ile beğeni topluyor.
İskender Paydaş’ın "Zamansız Şarkılar" proje albümünde "Arapsaçı"nı, Müslüm Gürses anısına hazırlanan “Baba Şarkılar” proje albümünde ise "Bir Kadeh Daha Ver"i seslendiren Pelin Yılmaz,  Arpej Yapım etiketi ile müzikseverlerle buluşan ilk solo albümünün ikinci video klibini "Kayboluyorum" adlı duygusal ve romantik aşk şarkısına çekti.

Pelin Yılmaz’ın 8 şarkıdan oluşan bu ilk albümünde "Aşk" kavramının bir kadın üzerindeki yansımaları konu alınmış.  Yılmaz, albümdeki birbirinden etkileyici şarkılar ve güçlü sesiyle dinleyenleri adeta büyülüyor. Duygusal şarkıların ağırlıkta olduğu albüm, hareketli şarkıları ve müzikalitesiyle hit olmaya güçlü bir aday. Arpej Yapım etiketiyle raflarda yerini alan albümde söz ve bestelerde; Okan Atakay ve Elcil Gürel Göçtü ile çalışan Yılmaz’a, Barış Özesener, Serkan Ölçer, Erdem Kınay ve Bahadır Tanrıvermiş'ten oluşan başarılı aranjörler eşlik etti.

Bu albüm 1055 kez okundu.
Albüm Arşivi
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş` Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin başarılı isimlerinden Betül Demir, `Esas Duruş` isimli 4. stüdyo albümünü müzikseverlerle buluşturdu.
Kutsi`den yeni albüm: `Mavi` Kutsi`den yeni albüm: `Mavi`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin sevilen ismi Kutsi, 4 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluşuyor.
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil