DENİZ SEKİ `İZ `

Albümü Paylaş:
11 Ekim 2014 Cumartesi
Deniz Seki'den merakla beklenen albüm geldi!
Türk Pop Müziği'nin sevilen isimlerinden biri olan Deniz Seki, uzun zamandır merakla beklenen yeni albümü "İz" ile müzikseverlere sesleniyor.

Yorumcu kimliği ile olduğu kadar söz yazarı ve besteci kimliğiyle de albümlerinde imzası bulunan Deniz Seki'nin yeni albümü "İz"de yine kendi şarkıları bulunuyor. Düzenlemelerde İskender Paydaş ve Sadun Ersönmez ile birlikte çalışan sanatçı, her biri mesaj niteliği taşıyan şarkılarını dinleyicileri ile buluşturdu. "Seni Seveni Sev", "Hayat İmdat", "Nerelerdeydin" gibi şarkıların bulunduğu albümde toplam 12 şarkı yer alıyor. Deniz Seki, 8. albümü "İz" için "Mutlu, umutlu yaşama sımsıkı bağlanırken, kimi zaman hüzünlü, kimi zaman yaşama tutunmaya çalışırken yazıldı onlar. Onların tümü zaten benim hayat hikayem...Hayatımın gerçekleri...Deniz'den bir iz olsun istedim. Herkesin yüreğinde gerçekten bir iz bırakacak bir albüm yaptığıma inanıyorum." yorumunda bulunuyor.
Bu albüm 1610 kez okundu.
Albüm Arşivi
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş` Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin başarılı isimlerinden Betül Demir, `Esas Duruş` isimli 4. stüdyo albümünü müzikseverlerle buluşturdu.
Kutsi`den yeni albüm: `Mavi` Kutsi`den yeni albüm: `Mavi`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin sevilen ismi Kutsi, 4 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluşuyor.
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil