Yonca Lodi : 12 Ay

Albümü Paylaş:
03 Mart 2014 Pazartesi
Yonca Lodi`nin merakla beklenen 5.stüdyo albümü: 12 Ay...
Türk pop müziğinin güçlü yorumcusu Yonca Lodi,5.stüdyo albümü "12 Ay"ı TMC etiketiyle,Mustafa Karahan yapımcılığında 4 Mart 2014`de yayımlıyor.Yaklaşık 15 yıldır müzik sektöründe özellikle yorumcu kimliği ve sahne performansları ile takip edilen kadın şarkıcılardan Yonca Lodi,üzerinde titizlikle çalıştığı yepyeni albümü "12 Ay"a uzun bir ön çalışma süreci ile hazırlandı.

Toplam 10 şarkıdan oluşan "12 Ay",8 yeni şarkının yanı sıra Yonca Lodi`nin geçtiğimiz yıl yayımladığı ve ses getiren iki teklisi "Ton Farkı" ve "Edebiyat"ın da içinde olduğu,müzikalitesi oldukça yüksek, müzikseverlerin arşivlerinde yerini alacak bir albüm.

Müzik direktörlüğünü ve süpervizörlüğünü Murat Yeter`in yaptığı Yonca Lodi`nin "12 Ay" isimli albümünde geniş bir ekip çalışması yapıldı.Söz yazarı ve besteci olarak Canan Günçer,Reşit Gözdamla, Kadir Aktürk,Hakkı Yalçın,Murat Güneş,Adnan Ergil,Sibel Algan, Aysuda Ülkü Zeren,Ender Çabuker ve Soner Sarıkabadayı gibi isimlerle çalışan Yonca Lodi,albümünde kendi kaleminden çıkan yepyeni bir şarkısına da yer verdi.

"12 Ay" yeni albümünde tüm kayıtları "Doğulu" ve "Yeter`s" stüdyolarında tamamlandı.Birbirinden değerli müzisyenlerin enstrümanları ile hayat verdiği şarkıların mixlerinde Aliş Kaygusuz, masteringlerinde ise Çağlar Türkmen`in imzaları yer almakta.

Yonca Lodi,Esra Başıbüyük`ün stil danışmanlığında hazırlanan yeni ve dinamik görünümüyle fotoğraf çekimi için Murat Sargın`ın objektifinin karşısına geçti.Albümünden ilk video klip,sözleri Hakkı Yalçın`a müziği Murat Güneş`e ait, albümün isim şarkısı olan "12 Ay"a çekiliyor.
Bu albüm 1960 kez okundu.
Albüm Arşivi
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş` Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin başarılı isimlerinden Betül Demir, `Esas Duruş` isimli 4. stüdyo albümünü müzikseverlerle buluşturdu.
Kutsi`den yeni albüm: `Mavi` Kutsi`den yeni albüm: `Mavi`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin sevilen ismi Kutsi, 4 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluşuyor.
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil