Barış Türkeri - Kalbimin Hava Durumu

Albümü Paylaş:
28 Haziran 2013 Cuma
Müzik Dünyasına İzmir`den Yepyeni Bir İsim ``Barış Türkeri``...

TSM eğitimi aldıktan sonra 2011 yılında İstanbul’a yerleşti. O dönemlerde en büyük desteği ailesinden aldığını söyleyen Barış Türkeri, müziği, spor yapmayı, araba kullanmayı, yüzmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, kitap okumayı, ata binmeyi ve en önemlisi de hayvanları çok seviyor. İstanbul’a gider gitmez başladığı albüm çalışmalarının aranjörlüğünü Fırat Özbaylar üstlendi. Müzik direktörlüğünü de kendisinin ve Kadir Okyay’ın yönettiği albümde, popüler sanatçı “Nalan” ile birlikte yaptığı “Sensiz Bir Gecedeyim” düeti de albüme yeni bir can verdi. Söz ve müziği Barış Türkeri ve Engin Yalçın’a ait olan “Kalbimin Hava Durumu” albümü de tüm müzik marketlerde yerini aldı.

Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde çekilen ilk klibi “Sensiz Bir Gecedeyim” ile müzik camiasına hızlı bir adım atan Barış Türkeri’nin klibi sizlerle...

 

Barış Türkeri & Nalan - Sensiz Bir Gecedeyim:

Bu albüm 2103 kez okundu.
Albüm Arşivi
Fatih Erkoç-5.Boyut Fatih Erkoç-5.Boyut
05 Şubat 2018 Pazartesi
Sanat hayatında 50. yılına yaklaşan Fatih Erkoç, sevenlerinin karşısına 5.Boyut adlı albümüyle çıktı. DMC etiketiyle Ocak ayının son haftası piyasada olan albümde 13 eser yer alıyor.
Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?` Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?`
05 Şubat 2018 Pazartesi
Linet, Seyhan Müzik GOLD etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan `Bilir Misin?` adlı albümünün çalışmalarını tamamladı.
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil