Rafet El Roman`dan ``Yadigar``

Albümü Paylaş:
16 Mayıs 2013 Perşembe
Rafet El Roman`ın, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ``Yadigar`` adını verdiği on birinci albümü, 13 Mayıs`ta müzik marketlerdeki yerini aldı.
Albüme ismini veren "Yadigar"ın söz ve müziği Kerim Büyükarslan’a ait. Toplam 10 şarkının yer aldığı albümde Rafet El Roman aynı zamanda Barış Manço’dan ‘Can Bedenden Çıkmayınca’, Ferdi Özbeğen’den ‘İstersen’ gibi çok özel şarkıları da kendi yorumuyla seslendirdi.

Yalancı Şahidim, Sürgün, Bana Sen Lazımsın gibi şarkılarını birlikte bestelediği müzisyen Ender Gündüzlü ile Körü Körüne isimli şarkıda düet yapan Rafet El Roman, çok yakında müzik dünyasına kazandırmaya hazırladığı 19 yaşındaki Ezo ile de Kalbine Sürgün adlı düet şarkıya da albümünde yer verdi.
Bu albüm 2050 kez okundu.
Albüm Arşivi
Fatih Erkoç-5.Boyut Fatih Erkoç-5.Boyut
05 Şubat 2018 Pazartesi
Sanat hayatında 50. yılına yaklaşan Fatih Erkoç, sevenlerinin karşısına 5.Boyut adlı albümüyle çıktı. DMC etiketiyle Ocak ayının son haftası piyasada olan albümde 13 eser yer alıyor.
Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?` Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?`
05 Şubat 2018 Pazartesi
Linet, Seyhan Müzik GOLD etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan `Bilir Misin?` adlı albümünün çalışmalarını tamamladı.
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil