Kubat ``İyi Olacaksın``

Albümü Paylaş:
02 Nisan 2013 Salı
Kubat`ın pop şarkılara yer verdiği yeni albümü ``İyi Olacaksın`` DMC ve GNL işbirliğiyle yayımlandı!

Kubat'ın "İyi Olacaksın" isimli yeni albümünde on şarkı yer alıyor. "İyi Olacaksın"ın prodüktörlüğünü Febyo Taşel üstlendi. Albümde yer alan şarkılar;  Orjinal müziği Thomas M.Lauderdale ve Pepe Raphael'e ait "Aşkınla Sen" isimli şarkının sözlerinde Febyo Taşel'in imzası yer alıyor. Albüme ismini veren şarkı "İyi Olacaksın",  "Aşkla Kaçarken" ve "Yıldızlar Şehri" isimli şarkıların da söz ve müzikleri Febyo Taşel'e ait. Aşık Veysel Şatıroğlu sözleri ve Hümeyra'nın müziğiyle "Derdimi Dökersem", bir Fikret Kızılok şarkısı olan "Farketmeden",  orjinal müziği Faramarz Aslani tarafından yapılan sözleri Fikret Şenes imzalı "Dile Kolay" ve Bülent Yetiş'e ait "Sararmış Fotoğraflar" yer alıyor.  Sunay Akın'ın "Alacak" isimli şiiri Zülfü Livaneli tarafından bestelenerek albümde yerini almış.

Sesleriyle; Fuat Güner, Funda Arar ve Pelin Yılmaz albümde Kubat'a eşlik ederken, albümde emeği geçen müzisyenler; Erdem Sökmen, Volkan Öktem, Eylem Pelit, Hüsnü Şenlendirici, Cengiz Ercümer,Özer Arkun, Fatih Ahıskalı, Çağ Ertaş, Serhan Yasdıman, Olgu Kızılay, Saro Secikyan ve Şenova Ülker.

Sözleri Aysel Gürel'e, müziği Febyo Taşel'e ait "Ödendi Günahın" isimli çıkış şarkısının klibi  yayınlandı. Albümün fotoğrafları Mehmet Turgut tarafından çekildi.


ALBÜM İÇERİĞİ:

Aşkınla Sen
Ödendi Günahın
Farketmeden
Derdimi Dökersem
Yıldızlar Şehri
Dile Kolay
İyi Olacaksın
Sararmış Fotoğraflar
Aşkla Kaçakken
Alacak

 

KUBAT - ÖDENDİ GÜNAHIN

Bu albüm 1993 kez okundu.
Albüm Arşivi
Fatih Erkoç-5.Boyut Fatih Erkoç-5.Boyut
05 Şubat 2018 Pazartesi
Sanat hayatında 50. yılına yaklaşan Fatih Erkoç, sevenlerinin karşısına 5.Boyut adlı albümüyle çıktı. DMC etiketiyle Ocak ayının son haftası piyasada olan albümde 13 eser yer alıyor.
Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?` Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?`
05 Şubat 2018 Pazartesi
Linet, Seyhan Müzik GOLD etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan `Bilir Misin?` adlı albümünün çalışmalarını tamamladı.
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil