Kaan Balcı`dan ``Son Söz``

Albümü Paylaş:
29 Ocak 2013 Salı
Türk pop müziğinin genç isimlerinden Kaan Balcı, ``Son Söz`` ile dinleyicilere merhaba diyor.
Sekiz Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak çalışmada 3 şarkı bulunuyor. Prodüktörlüğünü Sertaç Ekiz’in yaptığı çalışmadaki ilk şarkı, söz ve müziği pop müziğin ünlü sesi  Tan Taşçı’ya ait olan "Anlamsız Bitiyor".

Diğer şarkılarda ise Gülben Ergen, Grup Hepsi, Sibel Gürsoy  ve Hakan Peker ile çalışmalarından tanıdığımız Pınar Uçarlar, Sertaç Ekiz ve Hüseyin Tümay’ın imzaları var.

Genel anlamda modern bir soundun hakim olduğu “Son Söz” deki tüm şarkıların düzenlemeleri Sertaç Ekiz tarafından yapılırken, DJ Hande Kaya, DJ Murat Matt gibi başarılı djler sosyal medyada paylaşmak için çeşitli remix versiyonları  yaptılar.

Fotoğraflarını Bayram Tunç’un çektiği maxi single’ın, ilk video klip çalışması ise Tan Taşçı imzalı "Anlamsız Bitiyor" oldu. Talat Oflaz yönetmenliğinde 2 günde, 20 kişilik bir ekiple gerçekleşen çekimlerde sanatçıya dansçıları eşlik etti.

Bu albüm 1536 kez okundu.
Albüm Arşivi
Fatih Erkoç-5.Boyut Fatih Erkoç-5.Boyut
05 Şubat 2018 Pazartesi
Sanat hayatında 50. yılına yaklaşan Fatih Erkoç, sevenlerinin karşısına 5.Boyut adlı albümüyle çıktı. DMC etiketiyle Ocak ayının son haftası piyasada olan albümde 13 eser yer alıyor.
Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?` Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?`
05 Şubat 2018 Pazartesi
Linet, Seyhan Müzik GOLD etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan `Bilir Misin?` adlı albümünün çalışmalarını tamamladı.
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil