Demir Demirkan`dan Yeni Single..!

Albümü Paylaş:
07 Ocak 2013 Pazartesi
Demir Demirkan, ``Hatırla`` isimli yeni çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu.
Uzun yıllardır Türkçe rock müziğin demirbaşlarından biri sayılan ve hem rock hem de pop tarzında önemli bestelere imza atan Demir Demirkan, ''Hatırla'' adını verdiği iki şarkılık yeni çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Stüdyo kayıtlarından yola çıkılarak hazırlanan albüm teaser'ı geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Demirkan'ın, uzun bir aradan sonra ilk İstanbul konseri 16 Ocak 2013 tarihinde İstanbul Jolly Joker'da gerçekleşecek. Müzisyenin diğer konserleri ise 17 Ocak'ta Jolly Joker Ankara'da ve 25 Ocak'ta Bursa Hayal Kahvesi'nde olacak.
Bu albüm 1587 kez okundu.
Albüm Arşivi
Fatih Erkoç-5.Boyut Fatih Erkoç-5.Boyut
05 Şubat 2018 Pazartesi
Sanat hayatında 50. yılına yaklaşan Fatih Erkoç, sevenlerinin karşısına 5.Boyut adlı albümüyle çıktı. DMC etiketiyle Ocak ayının son haftası piyasada olan albümde 13 eser yer alıyor.
Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?` Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?`
05 Şubat 2018 Pazartesi
Linet, Seyhan Müzik GOLD etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan `Bilir Misin?` adlı albümünün çalışmalarını tamamladı.
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil