ORHAN ÖLMEZ - ADAM ve KADIN

Albümü Paylaş:
30 Temmuz 2016 Cumartesi
Orhan Ölmez, tutku ve heyecan dolu bir kayıt sürecinin ardından yeni albümü `Adam ve Kadın` ile karşınızda.
İlk albümünden bu güne hızla büyüyen dinleyici kitlesi ve kendine has tarzı ile popüler müziğin en önemli temsilcilerinden biri haline gelmiş olan Orhan Ölmez, tutku ve heyecan dolu bir kayıt sürecinin ardından yeni albümü `Adam ve Kadın` ile karşınızda. Orhan Ölmez "Adam ve Kadın" isimli albüm çalışmasında, günlük hayatta herkesin sorduğu sorulara, herkesin bulduğu cevaplara, herkesin yanılgılarına ve tespitlerine ışık tutacak nitelikte sözlerle bezenmiş ve bestelenmiş şarkılarla sesleniyor müzikseverlere...

Albümün başrollerinde "Adam ve Kadın" var, ilişkiler var, AŞK var. Kısaca bu albümde hissettiğiniz, söylemek isteğiniz herşeyi bulmak mümkün. Orhan Ölmez, yaklaşık bir yıl süren kayıt aşamasının ardından "ÖLMEZ MÜZİK – MÜZİK ÖLMEZ" etiketi ile yayınlanan albümünde; Pop, rock ve fantazi soundlarını kendi tavrı ile harmanlayarak belirgin - sıradışı sanatçı kimliğini gözler önüne seriyor.

Sanatçının 7. Stüdyo albümü olan "Adam ve Kadın"da, 12 şarkının 1 tanesi hariç tümünün söz ve müzikler kendisine ait. Albümün düzenleme ve aranjeleri Orhan ÖLMEZ imzası taşımakta. Birbirinden değerli müzisyenlerin eşlik ettiği albümde, sanatçı kendi seslendirdiği enstrümanlarla şarkıların aranjelerine katkı sağlamıştır. "Adam ve Kadın" isimli yeni albümde, sanatçının bilinen tarzının yanında; daha farklı - daha dinamik aranjeler ile düzenlenmiş şarkılar yer almaktadır.

Bu albümde yer alan ve süprizlerden biri olan; albüme ismini veren "Adam Ve Kadın" eseri, düet çalışmadır. Düet çalışmada sanatçıya Devrim GÜRENÇ eşlik etmiştir. "Orhan ÖLMEZ – Adam Ve Kadın" isimli albümün çıkış videosu, yönetmenliğini sanatçının kendisinin üstlenmiş olduğu "İSTER İNAN İSTER İNANMA" isimli şarkıya çekildi.

Adam ve Kadın, her zaman; hiç bir zaman bitmeyecek ve hiç bir zaman net bir sonuca bağlanmayacak bir polemiğin içinde bulurlar kendilerini...
"Hangimiz; daha çok ve daha doğru seviyoruz?"
Bu albüm 1114 kez okundu.
Albüm Arşivi
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş` Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin başarılı isimlerinden Betül Demir, `Esas Duruş` isimli 4. stüdyo albümünü müzikseverlerle buluşturdu.
Kutsi`den yeni albüm: `Mavi` Kutsi`den yeni albüm: `Mavi`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin sevilen ismi Kutsi, 4 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluşuyor.
HADİSE - ŞAMPİYON HADİSE - ŞAMPİYON
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Hadise`nin merakla beklenen yeni albümü `Şampiyon` Pasaj Müzik etiketiyle yayınlandı.
Bengü `Altın Çağ` Bengü `Altın Çağ`
17 Haziran 2017 Cumartesi
Bengü yeni albümü Altın Çağ ile müzikseverlerle buluştu.
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil