ORHAN ÖLMEZ - ADAM ve KADIN

Albümü Paylaş:
30 Temmuz 2016 Cumartesi
Orhan Ölmez, tutku ve heyecan dolu bir kayıt sürecinin ardından yeni albümü `Adam ve Kadın` ile karşınızda.
İlk albümünden bu güne hızla büyüyen dinleyici kitlesi ve kendine has tarzı ile popüler müziğin en önemli temsilcilerinden biri haline gelmiş olan Orhan Ölmez, tutku ve heyecan dolu bir kayıt sürecinin ardından yeni albümü `Adam ve Kadın` ile karşınızda. Orhan Ölmez "Adam ve Kadın" isimli albüm çalışmasında, günlük hayatta herkesin sorduğu sorulara, herkesin bulduğu cevaplara, herkesin yanılgılarına ve tespitlerine ışık tutacak nitelikte sözlerle bezenmiş ve bestelenmiş şarkılarla sesleniyor müzikseverlere...

Albümün başrollerinde "Adam ve Kadın" var, ilişkiler var, AŞK var. Kısaca bu albümde hissettiğiniz, söylemek isteğiniz herşeyi bulmak mümkün. Orhan Ölmez, yaklaşık bir yıl süren kayıt aşamasının ardından "ÖLMEZ MÜZİK – MÜZİK ÖLMEZ" etiketi ile yayınlanan albümünde; Pop, rock ve fantazi soundlarını kendi tavrı ile harmanlayarak belirgin - sıradışı sanatçı kimliğini gözler önüne seriyor.

Sanatçının 7. Stüdyo albümü olan "Adam ve Kadın"da, 12 şarkının 1 tanesi hariç tümünün söz ve müzikler kendisine ait. Albümün düzenleme ve aranjeleri Orhan ÖLMEZ imzası taşımakta. Birbirinden değerli müzisyenlerin eşlik ettiği albümde, sanatçı kendi seslendirdiği enstrümanlarla şarkıların aranjelerine katkı sağlamıştır. "Adam ve Kadın" isimli yeni albümde, sanatçının bilinen tarzının yanında; daha farklı - daha dinamik aranjeler ile düzenlenmiş şarkılar yer almaktadır.

Bu albümde yer alan ve süprizlerden biri olan; albüme ismini veren "Adam Ve Kadın" eseri, düet çalışmadır. Düet çalışmada sanatçıya Devrim GÜRENÇ eşlik etmiştir. "Orhan ÖLMEZ – Adam Ve Kadın" isimli albümün çıkış videosu, yönetmenliğini sanatçının kendisinin üstlenmiş olduğu "İSTER İNAN İSTER İNANMA" isimli şarkıya çekildi.

Adam ve Kadın, her zaman; hiç bir zaman bitmeyecek ve hiç bir zaman net bir sonuca bağlanmayacak bir polemiğin içinde bulurlar kendilerini...
"Hangimiz; daha çok ve daha doğru seviyoruz?"
Bu albüm 1207 kez okundu.
Albüm Arşivi
Fatih Erkoç-5.Boyut Fatih Erkoç-5.Boyut
05 Şubat 2018 Pazartesi
Sanat hayatında 50. yılına yaklaşan Fatih Erkoç, sevenlerinin karşısına 5.Boyut adlı albümüyle çıktı. DMC etiketiyle Ocak ayının son haftası piyasada olan albümde 13 eser yer alıyor.
Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?` Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?`
05 Şubat 2018 Pazartesi
Linet, Seyhan Müzik GOLD etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan `Bilir Misin?` adlı albümünün çalışmalarını tamamladı.
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil