Aşk Lütfen Gel

Albümü Paylaş:
13 Nisan 2015 Pazartesi
Aşka dair yaşadığımız bütün duyguların sözcüsü olan Hakan Altun, "Aşk Lütfen Gel" diyerek bu defa aşkı arayan insanlarını tercümanı oluyor.
Hakan Altun, üç yıl aradan sonra çıkardığı yeni albümü "Aşk Lütfen Gel" için Poll Production ile anlaştı. Poll Production etiketi Polat Yağcı yapımcılığında piyasaya çıkan "Aşk Lütfen Gel" albümünde yer alan şarkılar, "Hakan Altun Klasikleri" arasına girecek, yıllarca müzik severlerin dilinden düşmeyecek, yaşanmış ve yaşanacak aşklara eşlik edecek. "Aşk Lütfen Gel, Aşk Şehitleri, Faili Sevdam, Çözemedim, Aşk Büfe, Yürek Yaralı ve Paylaşmak İstiyorum" şarkılarının sözü ve müziği Hakan Altun imzası taşırken, "Nefsi Müdafa" şarkısının sözü Hakkı Yalçın, müziği Ceyhun Çeliktan imzası taşıyor. Ercan Saatçi ve Ufuk Yıldırım'ın unutulmaz şarkıları "Dönmelisin" ile sözü Hakan Altun, müziği Aydın Kara'ya ait olan "Ufak Bir Radyo" ve sözü Hakkı Yalçın, müziği Hakan Altun imzası taşıyan "Nihayetinde" şarkısı da albümde yer alan iddialı parçalardan biri. Hakan Altun, diğer albümlerindeki geleneği bu albümde de bozmayarak yine bir Müslüm Gürses şarkısı seslendirdi. Sözü Yılmaz Uzun, müziği Bayram Şenpınar ait olan ve daha önce Müslüm Gürses'in unutulmaz yorumuyla dinlediğimiz "Yıkıla Yıkıla" şarkısı da "Aşk Lütfen Gel" albümde yerini aldı. Kayıtlara Babajim ve Kaya Stüdyosu'nda tamamlanan, prodüktörlüğünü Hakan Altun'un, müzik direktörlüğünü ise Aydın Kara üstlendi. Albümdeki şarkıların düzenlemelerini Aydın Kara, Yaman Hadi, Hakan Yelbiz, Gökhan Varol, Metehan Köseoğlu yaparken, albüm fotoğraflarını Müjdat Kupsi çekti. Albümle aynı adı taşıyan ve albümün çıkış parçası olan "Aşk Lütfen Gel" şarkısının klibi Kubilay Kasap yönetmenliğinde çekildi.
Bu albüm 1120 kez okundu.
Albüm Arşivi
Fatih Erkoç-5.Boyut Fatih Erkoç-5.Boyut
05 Şubat 2018 Pazartesi
Sanat hayatında 50. yılına yaklaşan Fatih Erkoç, sevenlerinin karşısına 5.Boyut adlı albümüyle çıktı. DMC etiketiyle Ocak ayının son haftası piyasada olan albümde 13 eser yer alıyor.
Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?` Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?`
05 Şubat 2018 Pazartesi
Linet, Seyhan Müzik GOLD etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan `Bilir Misin?` adlı albümünün çalışmalarını tamamladı.
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil