FATİH ÜREKTEN BİR TARKAN ŞARKISI

Albümü Paylaş:
21 Mart 2015 Cumartesi
FATİH ÜREK “ALTIN ÇAĞ” ADLI YEPYENİ MAXİ SİNGLE ÇALIŞMASI ‘NI MÜZİK SEVERLERİN BEĞENİSİNE SUNUYOR

Eğlence dünyasının sevilen ismi, sempatik sanatçı Fatih Ürek, yeni “ALTIN ÇAĞ” adlı maxi single çalışmasını müzik sevenlerin beğenisine sunuyor. Tamamen cover şarkılardan oluşan “ALTIN ÇAĞ” isimli maxi single’da Tarkan’a ait “Gül Döktüm Yollarına”, İbrahim Tatlıses’in yorumladığı “Seni Yakacaklar Benim Yerime”, Serdar Ortaç ‘ın “Doyamadan Aşkına” ve Göksel’den dinlediğimiz “Depresyondayım” yer almakta. Ayrıca “Depresyondayım” a Suat Ateşdağlı ‘nın yaptığı 2 farklı versiyon bulunmakta. Şarkıların düzenlemelerini gerçekleştiren Gürsel Çelik aynı zamanda maxi single ‘ın müzik direktörlüğünü de üstlendi. Çıkış şarkısı olarak belirlenen sözü ve müziği Tarkan imzası taşıyan “Gül Döktüm Yollarına” şarkısının arenjelerine ve okumalarına mega star Tarkan destek oldu. Klip yönetmenliğini ise Erkan Nas yaptı. Styling Hakan Hakkaya, Fatih Ürek’in yeni maxi single çalışması için altın temalı bir konsept uyguladı.

 

Bu albüm 1401 kez okundu.
Albüm Arşivi
Fatih Erkoç-5.Boyut Fatih Erkoç-5.Boyut
05 Şubat 2018 Pazartesi
Sanat hayatında 50. yılına yaklaşan Fatih Erkoç, sevenlerinin karşısına 5.Boyut adlı albümüyle çıktı. DMC etiketiyle Ocak ayının son haftası piyasada olan albümde 13 eser yer alıyor.
Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?` Linet yeni albümünü tamamladı: `Bilir Misin?`
05 Şubat 2018 Pazartesi
Linet, Seyhan Müzik GOLD etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan `Bilir Misin?` adlı albümünün çalışmalarını tamamladı.
Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin Ferhat Göçer - Bu Kalp İçinde Teksin
23 Aralık 2017 Cumartesi
Ferhat Göçer`in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü, 14 şarkıdan oluşan yeni albümü `Bu Kalp İçinde Teksin` müzikseverlerle buluştu.
Işın Karaca - Eyvallah Işın Karaca - Eyvallah
12 Aralık 2017 Salı
Işın Karaca dört yıl aradan sonra on şarkının yer aldığı yeni stüdyo albümü `Eyvallah`ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle yayınladı.
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil