İstanbul Gibidir Aşk

Albümü Paylaş:
06 Mart 2015 Cuma
Emre Yücelen'in yeni albümü "İstanbul Gibidir Aşk" Arpej Yapım etiketiyle yayımlandı.

Sözleri Gülben Ergen Çelik, bestesi Emre Yücelen imzası taşıyan "İstanbul Gibidir Aşk" adlı şarkı Emre Yücelen'in solo albümüne adını verdi... "İstanbul Gibidir Aşk", "Sonbaharım", "Üç Yıldız", "Bana Eyvallah", "Bitti ve Gitti" isimli 5 yeni şarkı ve 2 şarkının da (Sonbaharım, Bitti ve Gitti) akustik versiyonunun bulunduğu albüme adını veren "İstanbul Gibidir Aşk" şarkısının sözleri Gülben Ergen Çelik, müziği Emre Yücelen'e ait. Diğer şarkıların söz ve müzikleri, aranjelerin ise tamamı Emre Yücelen'in imzasını taşımakta. Emre Yücelen'in öncesinde yayımladığı "Şeker Pembesi" ve "Mutluluk Köyü" single'larında bulunan şarkıları da içine alan albümde, toplam 11 şarkı yer alıyor. Emre Yücelen, "İstanbul Gibidir Aşk" albümünün canlı enstrüman kayıtlarında, Türkiye'nin en önemli müzisyenleri Göksun Çavdar, HasanGözetlik, Mehmet Akatay, Uğur Varol ve Kempa Yaylı Grubu ile çalıştı. Şarkıların mix ve masteringleri Murat Yelken tarafından yapıldı.

Albüm fotoğrafları için HasipArvas'ın objektifine poz veren Emre Yücelen'in, kapak fotoğrafı ve tasarımı ise Gökhan Palas imzası taşımakta. Albümün ilk klibi, Gökhan Palas yönetmenliğinde "İstanbul Gibidir Aşk"a çekildi. İstanbul'un ikonik mekanlarında gerçekleşen klip çekimleri 2 gün sürdü. Şarkının canlı enstrüman kayıtlarına imzasını atan Göksun Çavdar, Mehmet Akatay ve Uğur Varol klipte Emre Yücelen'e eşlik etti.

Bu albüm 1026 kez okundu.
Albüm Arşivi
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş` Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin başarılı isimlerinden Betül Demir, `Esas Duruş` isimli 4. stüdyo albümünü müzikseverlerle buluşturdu.
Kutsi`den yeni albüm: `Mavi` Kutsi`den yeni albüm: `Mavi`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin sevilen ismi Kutsi, 4 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluşuyor.
HADİSE - ŞAMPİYON HADİSE - ŞAMPİYON
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Hadise`nin merakla beklenen yeni albümü `Şampiyon` Pasaj Müzik etiketiyle yayınlandı.
Bengü `Altın Çağ` Bengü `Altın Çağ`
17 Haziran 2017 Cumartesi
Bengü yeni albümü Altın Çağ ile müzikseverlerle buluştu.
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil