Volga Tamöz: Tam 90`dan

Albümü Paylaş:
04 Haziran 2012 Pazartesi
90`lar bu albümde buluştu!..

İlk olarak Kral Müzik Ödülleri`nde sahne alan ve "Tam 90`dan'" albümünü tanıtan aranjör müzik marketlerde yerini alıyor.

Poll Production etiketi taşıyan albümde İzel, Yonca Evcimik, Tayfun, Ferda Anıl Yarkın, Burak Kut, Metin Arolat, Mustafa Sandal, Serdar Ortaç, Mansur Ark ve Sibel Alaş`ın 90`lı yıllara damgasını vurmuş şarkıları 2012 versiyonuyla yer alıyor.

20 yıldır Türkiye `nin en önemli sanatçılarının albümlerinde müzik direktörlüğü ve aranjörlük yapan Volga Tamöz "Tam 90 `dan" adını verdiği ilk albümünü Poll Production- Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasa çıkardı. 90 `lardan günümüze damgasını vuran 11 dev isim 11 unutulmayan şarkılarıyla Volga Tamöz `ün Tam 90 `dan albümünde buluştu.

Tam 90 `dan albümü için 11 dev isim ve Volga Tamöz, Selim Akar `ın marka ve kreatif danışmanlığında objektiflere poz verdi.

"Tam 90"dan albümünde albüm sıralamasıyla Ferda Anıl Yarkın "Sonuna Kadar", Demet Sağıroğlu "Kınalı Bebek", İzel "Hasretim", Mustafa Sandal "Kalmadı" (Benim Aşka İnancım Kalmadı), Serdar Ortaç "Karabiberim", Burak Kut "Benimle Oynama", Metin Arolat "Dert Değil", Yonca Evcimik , "Bandıra Bandıra", Mansur Ark "Sana Demedim mi", Tayfun "Hadi Yine İyisin", Sibel Alaş "Fem" gibi unutulmaz eserler 90`lı yıllardan günümüze imzasını atmış 11 önemli yorumcu tarafından yeniden yorumlanırken, Volga Tamöz Tam 90`dan albümünün uğurları olarak ilan ettiği Demet Sağıroğlu, İzel, Yonca Evcimik ile birlikte Tam 90`dan albümü için Selim Akar`ın fikir danışmanlığında objektiflere poz verdi.
Bu albüm 3120 kez okundu.
Albüm Arşivi
SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ SERDAR ORTAÇ - CIMBIZ
24 Ekim 2017 Salı
Türk Pop Müziği`nin başarılı ismi Serdar Ortaç yeni albümü `Cımbız` ile sevenlerinin karşısında...
Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş` Betül Demir`in yeni albümü: `Esas Duruş`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin başarılı isimlerinden Betül Demir, `Esas Duruş` isimli 4. stüdyo albümünü müzikseverlerle buluşturdu.
Kutsi`den yeni albüm: `Mavi` Kutsi`den yeni albüm: `Mavi`
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Türk Pop Müziği`nin sevilen ismi Kutsi, 4 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluşuyor.
HADİSE - ŞAMPİYON HADİSE - ŞAMPİYON
31 Temmuz 2017 Pazartesi
Hadise`nin merakla beklenen yeni albümü `Şampiyon` Pasaj Müzik etiketiyle yayınlandı.
Bengü `Altın Çağ` Bengü `Altın Çağ`
17 Haziran 2017 Cumartesi
Bengü yeni albümü Altın Çağ ile müzikseverlerle buluştu.
Tüm albümler için tıklayın..

Facebook

Twitter

Toolbar

Mobil